Kuusemüügi kokkuvõte 2019 aastal

Kuusemüügi kokkuvõte 2019 aastal

Head sõbrad,

soovime head uut aastat !
Kirjutame veidi Eestikuuse kuusemüügi kokkuvõtet 2019 aastal.
Alustuseks suurimad tänud kõikidele klientidele, koostööpartneritele, kuusemüüjatele ja kõigile, kes on kaasa löönud selle toreda ettevõtmisega 2019 aastal. Täname neid, kes pakkusid laatadele müügikohtasid, neid kes pakkusid niisama toredaid platse, kus võiks jõulukuuski müüa. Täname kõiki, kes sotsiaalmeedias Eestikuuse pilte jagasid, täägisid, tagasisidet andsid. Oli tore, vahepeal ka veidi muret tekitav, kuid kokkuvõttes väga edukas !
Kokku oli meil 15 müügiplatsi, nende seas häid vanu klassikalisi ja ka uusi ning huvitavaid. Platsid olid avatud 13. detsembrist, kuid e-pood alustas aktiivset müüki juba novembri lõpust. Sel aastal lisandus e-poodi ka kuuse paigaldusteenus, mis osutus üsnagi populaarseks.

2019 aastal sai Eestikuusk.ee varasemast suuremat tähelepanu läbi erinevate meediakanalite.
Meie telepoisi Reijo tähelend oli 13. detsembri Terevisiooni otse eetris, kus ta jagas lihtsaid kuid praktilisi nõuandeid kuuse hooldamise kohta. Stuudios oli Eestikuuse ilus kuusk, koos hea kuuselõhnaga 🙂 Järgivaadatav on see muidugi ka ja link selletarbeks on SIIN:

Lisaks ilmus Maalehes Eestikuuse kommentaaridega artikkel, kus ilmselt ekslikul kombel ajakirjanik oli meie esindajast Reijost teinud hoopis Risto. Jutt aga oli kuusehindadest, müügikohtadest ja artikkel on loetav SIIT:

Lisaks tegi lühikese kajastusloo ka Delfi Ärileht, kus oli juttu halvast ilmast ja müümata jäänud kuuskede edasisest käekäigust. Kahjuks ajakirjanikule jäi mõnest numbrist veidi ekslik arusaam, kuid ei midagi traagilist 🙂 Lugeda saab seda artiklit SIIT:

Oleme tänulikud meediale selle tähelepanu eest ja loodame huvi pakkuda ka 2020 aasta müügiperioodil.

Kuigi lund viimaste jõulude aeg maha ei sadanudki, läks Eestikuuse kuuskede müük oodatust paremini ja me oleme väga motiveeritult astunud 2020 aastasse.
Soovime kõigile omalt poolt head ja edukat uue aasta algust, palju toredaid ideid ja mõtteid ning tohutut tahtejõudu ka nende elluviimiseks !!!

Heade soovidega,
Eestikuusk.ee