Jõulukuuskede müügiplatsid 2019

Jõulukuuskede müügiplatsid 2019

Head sõbrad, meil on häid uudiseid ! Esimesed jõulukuuskede müügiplatsid 2019 aastal saame välja hõigata just nüüd. Loomulikult oleme esindatud oma ilusate, värviliste ja sõbralikke platsidega üle Tallinna, aga eks ka selles valdkonnas on konkurents ja alati sinna ei saa kuhu soovi on.

Eestikuuse müügiplatsid asuvad:

Kadaka Selveri esine plats. Oleme seal olnud ka varasematel aastatel ja palju ilusaid jõulukuuski piirkonna inimestele müünud. Hoiame ka sel aastal Mustamäe piirkonnas kuuse lippu kõrgel ja ootame kõiki huvilisi alates 13. detsembrist ostlema !

Kolde Selveri ees avame samuti 2019 aasta detsembris ilusa müügiplatsi jõulukuuskede ostmiseks. Avar ja mugav müügiplats ootab ilusate kodumaiste jõulupuudega juba detsembri keskpaigast. Platsile pääseb ligi mõlemalt poolt parklasse sissesõites või mööda kergliiklusteed jalutades.

Kakumäe Selver – jätkame Selveri lainel ka Haabersti ja Rannamõisa inimeste jaoks. Leiate meid platsilt, kus on säravaimad tuled, ilusaimad jõulukuused ja toredaimad müügimehed :)))

Tabasalu Kuuseplats – meie esimene kuusmüügiplats, mis on siiamaani meie suur lemmik koht! Kindlasti tasub ära märkida, et seal toimub ka iga aastane jõululaat 14. detsembril. Peale kuuskede on seal veel palju muudki väga toredat ja ootame teid sinna kindlasti.

Tabasalu Rimi – toidupoe külastajatel tabasalus on imehea võimalus üks kaunis puu endale kaasa soetada Tabasalu Rimi eest. Tulge kindlasti uudistama, puude valik on lai !

Rõõmu Kaubamaja Keilas – Rõõmusõnumid Keila inimestele 🙂 Just nii, eestikuuse plats taaskord kohal ja ootamas teid tuledesäras juba 13-ndast detsembrist. Rõõmsaid kohtumisi keilakad 🙂

Pääsküla kauplus – legendaarse ja ajatu toidukaupluse kõrval oleme end ka see aasta sisse sättimas. Küll pääsküla rahvas rõõmustab, et jälle ilusad, uhked, kaharad, mõnusad, kodumaised kuused neile peaagu koju kätte tuuakse. Ootame teid !

Hiiu Rimi – kui ise ei teaks, siis ei oskaks kiita, kuivõrd tänuväärt on, et see kauplus Hiiu-Nõmme piirkonna inimeste jaoks tehti. Hea ligipääsetavus, parkimisvõimalus, kergliiklustee – kõik on olemas. Ja ka Eestikuusk !

Pelgulinna Selver – Põhja Tallinn on kasvav, arenev, liikumist täis. Niipalju kui uusi kortereid on Põhja Tallinnasse juurde ehitatud, on meil ka jõulupuid pakkuda sealsetele uutele ja vanadele elanikele. Miks mitte ka möödasõitjatele, peaaegu Drive-in plats 🙂

Põhja Rimi – kes Pelgulinna ja Kolde platsile ei jõua, saab ilmselgelt ilusaima kuuse ka Põhja Rimi platsil endale välja valida. Kes ees, see mees !

Balti Jaama turuplats – kellele siis Tallinna kõige trendikam turg ei meeldiks. Ja kui on trendikad poed, söögikohad, külastajad, siis on ka trendikas kuusemüügiplats üles seatud just turuplatsi keskmesse. Tule vaatama !

Viimsi Rimi – hea viimsilane, kui sa RMK kuuske metsast tooma ei lähe, siis sea sammud Viimsi Rimi esisele platsile ja leia omale kaunis kuusk just sealt.

Merivälja tee parkla – kes kunagi on Pirita rannas käinud, see teab ka seda, et Merivälja teel on üks “tasku” kuhu randa minnes saab auto jätta. Kes talisuplusega ei tegele, saab tulla kuuske ostma. Just sinna samasse 🙂

Kindlasti on meil plaanis ka teha üks üllatusplats. Kuhu, millal ja missugune – sellest saab teada, kui jälgite meie tegemisi kas Facebookis või Instagrammi lehel.
Mõnusat novembrit, ilusat detsembrit ja maagilist jõuluootust kõigile !!!