Jõulukuuskede iseteenindus – mis see on ?

Jõulukuuskede iseteenindus – mis see on ?

Jõulukuuskede iseteenindus - Eestikuusk.eeEestikuusk viis 2 aastat tagasi ellu mõtte müüa jõulukuuski läbi iseteeninduse. Tookordne hullumeelne mõte ettevõtte juhi Reijo Metsaoja poolt sai väga lahedaks piloot projektiks. Erinevate piirkondade katsetamine jätkub ka sel aastal, kuid on ka juba välja kujunenud ostukohad.
Kuidas see iseteenindus siis toimib?
1. Kõigepealt tuleb leida endale lähim või sobivaim jõulukuuse müügiplats. Ole mureta, kõik asukohad on sellised, et pääseb kenasti autoga ligi.
2. Ostmiseks on vaja mobiiltelefoni ja smart id või mobiili id olemasolu. Kui sul neid pole aga arvutit kasutad, siis on sinu jaoks järgmine lause: mine vali oma puu välja, vii koju ja mine www.eestikuusk.ee e-poodi ning leia sama hinnaga toode. Pane see ostukorvi ja vali tarnemeetodiks ISETEENINDUS. Siis ei lisandu sinu tellimusel kullertasu. Täida nõutud väljad ja kui vähegi viitsid, kirjuta märkuste lahtrisse, milliselt platsilt puu võtsid. Nii saame paremini jälgida kuidas puud liiguvad 🙂
3. Kui oled puu välja valinud, siis tuleb sul hinnasildil olevat QR koodi skaneerida. Iphone kaustajatel tuleb vaid kaamera avada ja suunata see QR koodile. Seejärel pakub kaamera sulle linki, millele klõpsates see avaneb.
Lingilt avanebki eeltäidetud makselink. Sinul vaja vaid panka sisse logida ja makse kinnitada.
4. Kuidas olla kindel, et makse õnnestus. Sinu telefoni ekraanile ilmub peale Pin2 sisestamist ka teade, et makse õnnestus!
5. Paki kuusk võrgu masinas ära ja kindlasti ära unusta ka tüvel 2-3 cm seib saagida. See on väga oluline, et puu saaks värske lõike endale.
6. Julgustuseks – tule ja proovi, midagi valesti ei saa teha 🙂 Jõulukuuskede iseteenindus platsid on avatud 24/7.

Soovitusi ka: Kui ilm on väga külm, siis oleks hea kui lased puul enne lahti pakkimist veidi kohaneda uue olukorraga. Vesi võiks olla soe, just selline nagu tavaliselt käte pesemiseks kasutad. Ning palun väldi kamina, ahju, radiaatori kõrvale jõulukuuse paigutamist. Jõulukuusk tahaks isegi veidi jahedamat kohta, aga ta lepib ka sellega kui ta küttekehade vahetus lähedusse ei satu.

Eestikuusk müüb 100% Eestis kasvatatud jõulukuuski. Tartumaal Kuivaleski talus tuntud kuusekasvataja Peeter Rivise hoolsa käe all kasvanud kuused on ilusad, kaharad ja mis peamine – värsked!
Eelista kodumaist ja tunne rõõmu saabuvatest pühadest!