Jõulukuused müügiplatsidel

Jõulukuused müügiplatsidel

Jõulukuused müügiplatsidel on veel suurepärases valikus saadaval!
Eestikuuse imeilusad ja rohkelt valgustatud müügiplatsid on avatud
järgmistes kohtades: Hiiu Rimi ees, Pääskula kaupluse ees, Kadaka Selveri juures, Merimetsa Selveri parklas, Põhja Rimi ees, Pelgulinna Selveri ees, Kolde Selveri ees, Baltijaama turul, Peetris, Merivälja teel, Taasalu Rimi ees, Tabasalu killustikuplatsil ja Keilas Rõõmu kaubamaja ees.

Miks eelistada eestikuuse kuuski ?
Meie kuused on 100 % kodumaised, toodud otse Tartumaalt Kuivaleski talust. Kes on korra Kuivaleski kuuse endale koju toonud, teist enam
ei taha. Oskusliku kasvatusega on igal jõulukuusele tagatud ilus ja tihe võra. Eestikuusk avas oma müügiplatsid 14. detsembril 2018, sest just siis saabusid värsked kuused. Et ostetud kuusk kestaks jõuludeni kenasti on oluline kuuse värskus. Eelistage kindlasti Eestis kasvatatud ja vahetult enne müügiperioodi maha võetud puid.

Kõikidel platsidel tervitavad teid rõõmsameelsed müügimehed. Kindlasti tuleks lasta müügimehel ostetaval kuusel väike jupp kuusetüvest maha saagida. See on oluline jõulukuuse värskuse pikendamise eesmärgil.

Iga jõulukuusega saab ostja kaasa informatiivse lehe, mille peal on mõned soovitused, et puu kauem säiliks. Infolehele on juurde lisatud ka väike pakike säilituspulbrit, mis tuleks lisada puhtale veele. Kõik kuused pakitakse kenasti võrku ja vajadusel aidatakse ka auto peale.

Kui nüüd neid ilusaid müügiplatse ja toredaid müügimehi külastama ei jõua, siis võid omale ilusa kuuse valida ka        e-poest. Garanteerime, et toome kohale ilusaima, mis meil on 🙂 Lisaks jääb auto puhtaks ja kogu tassimise vaev kuusekullerile. Kui mingil põhjusel kuusk ei vasta ootustele, siis oleme valmis selle välja vahetama 24h jooksul.
Tule meid külastama Tallinnasse ja selle lähiümbruses. Leiame koos kõige ilusama jõulukuuse 🙂

Jätkuvat jõuluootust !

Eestikuusk.ee