Hooaeg läheneb

Hooaeg läheneb

Joulukuuskmini-Eestikuusk.eeIlm on muutunud talviseks ning meiegi oleme hakanud igapäevaselt kuusemüügi teemades toimetama. Tegemist on palju, et kõik detailid õigeks ajaks paika saada. Aga meile see meeldib 🙂
Mis on uut 2022 hooajal?
Nagu igal aastal on meil seegi aasta midagi muutunud. Meil on juba avatud e-pood, mille kaudu saate endale ilusa kodumaise jõulukuuse soetada. Juurde saate osta kuusejala, jõulupuu paigaldusteenuse ja ka ära veo. Selle viimasega on nii, et kui teil on juba ette teada kindel kuupäev, siis on hea see lisada märkuste lahtrisse. Kui aga pole eriti kindel, siis on hea meile veidi aega enne ära veo soovi kirjake saata, siis saame teie kuupäeva ja kella aja sooviga paremini arvestada.

Kuusemüügi platside nimekiri täieneb ja peatselt hõikame ka selle teile välja. Meie lahedad iseteeninduse platsid on ka sel aastal kliente rõõmustamas. Mõned platsid on samad, mis eelmistel aastatel aga toimetame ka uutel pindadel. Kindlalt võib välja hõigata selle, et alates esimesest advendist (27.november) on avatud esimene iseteenindusplats Nõmmel, aadressiga Nõmme – Kase 33a.
Nii et kes soovib ikka esimeseks advendiks jõulukuuske tuppa, siis see on võimalik. Saab tulla ja ise valida.
Kes veel ei tea sellest iseteeninduses suurt midagi, siis paari lausega sellest ka:

Iseteenindusplatsidel saavad kliendid ise toimetada. Platsid on avatud 24/7 kuniks jõulupuid jagub. Valik on hea ja igapäevaselt valikut täiendatakse. Iseteeninduses on olemas saag, millega saab kuusjalalt jupikese maha saagida, et kuuse tüvi paremini vett saaks.
Lisaks on pakkemasin, millega saab meelepärase puu kenasti pakendada.
Tasumiseks on igal kuusepuul küljes hinnasilt, QR koodiga. Seda skaneerides satute makselingile ja saate mobiili ID või smart ID kaudu tasuda. Igal puul on kaasas ka väike hooldusjuhend koos säilituspulbri pakiga, mille saate kuusevette lisada.  Iseteenindusest on juttu ka meie selle teemalisest postitustest. Julget ise ostlemist 🙂

Rõõmsate taas kohtumisteni ja uute kohtumisteni kuusplatsidel, iseteeninduses ja e-poes.
Anname endast parima, et teil oleks hea ja ehe kuuselõhn toas!

Eesti Kuusk OÜ