Eestikuusk e-pood on mugav ja kasutajasõbralik

Eestikuusk e-pood on mugav ja kasutajasõbralik

Eestikuusk e-pood on mugav ja kasutajasõbralik ostukeskkond, kus on võimalik endale sobivas suuruses kuusk soetada. Eestikuusk müüb kuuski paljudel müügiplatsidel Tallinnas ja selle lähiümbruses, aga ka otse e-poest. Veebist tellides on kõik väga mugavaks tehtud. Valida saab samasuguste imeilusate kodumaiste kuusepuude vahel, nagu müügiplatsidel. Kindlasti tagatakse e-poest ostlejaile ilusad, korralikud kuused.

Kui ise ei ole mahti kuusepuule järgi tulla meie müügiplatsidele, siis saad kenasti tellida ka meie usina kuusekulleri, kes toimetab sulle sinu valitud puu eelnevalt kokkulepitud ajaks kohale. Kuuseke valides, saad valida transpordi kas Tallinnas või selle lähiümbruses. Ise platsile järgi tulles, tuleb sul kindlasti ostu sooritades ära otsustada, kuhu on mugav järgi tulla. Valik avaneb ” Vali kättesaamise koht” menüüst.

Meie e-pood on valmis tellimusi vastu võtma juba pooleteise kuu pärast. Eelista kodumaist toodangut, mis on kasvatatud Kuivaleski talus Tartumaal. Eestikuusk pakub parimat hinna ja kvaliteedi suhet klientidele.

Jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis !