Tingimused ja Privaatsus

Tingimused ja privaatsus

 • Eestikuusk.ee e-pood kuulub OÜ-le Rescoval (edaspidi: eestikuusk.ee e-pood või e-pood), reg. kood: 11158263
 • Kasutustingimused kehtivad kõigile, kes e-poest ostu sooritavad.
 • Enne ostu sooritamist peab ostja kinnitama, et nõustub ja on tutvunud eestikuusk.ee e-poe kasutustingimustega.

Hind

 1. Kõikidele eestikuusk.ee e-poes müüdavatele kaupadele kehtib veebilehel märgitud hind. E-pood jätab endale õiguse hindu kodulehel muuta
 2. Kuvatud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
 3. Ostu hinnale lisandub transpordihind, mis vastavalt kliendi poolt valitud transpordiviisile arvutatakse tellimuse vormistamise käigus kassas.

Ostu sooritamine

 1. Ostu sooritamiseks valib klient e-poest soovitud toote(d) ja vajutab nuppu “Lisa ostukorvi”. Ostukorvi lisatud toodete maksumus kuvatakse püsivalt lehekülje menüüriba paremas servas. Ostukorvi saab navigeerida nii menüüribal ostukorvi maksumusel klikkides, kui ka peale toote korvi lisamist, kui vastava nupu kõrvale ilmub tekst “Vaata ostukorvi.”
 2. Tellimuse vormistamiseks tuleb ostukorvi lehelt liikuda kassasse.
 3. Kassa lehel sisestab tellija korrektselt kontaktandmed, tellimuse tarneaadressi, valib kohaletoimetamise kuupäeva ja kauba kättesaamise viisi.
 4. Tellimuse kinnitamiseks tasub tellija kauba eest pangalingi abil.
 5. Peale makse sooritamist pangas tuleb kindlasti vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”.

Tellimuse kättesaamine

Tellimuse kättesaamiseks valib tellija kassa lehel sobiva tellimuse kätte saamise viisi:

 • Transport Tallinnas
 • Transport Tallinna lähiümbruses (mitte kaugemale kui 25 km lähimast müügipunktist)
 • Tulen ise järgi

Transport

 1. E-pood pakub kaupade transporti Tallinnas (5.- €) ja selle lähiümbruses (10.- €), kuid mitte kaugemale kui 25 km lähimast müügipunktist (müügipunktide asukohad leiad:https://www.eestikuusk.ee/muugikohad-2/
 2. Tellimuste täitmiseks samal päeval kulub vähemalt 4 tundi ja e-poe kuller töötab esmaspäevast laupäeni kella 10:00 – 19:00.
 3. Peale kella 15:00 esitatud transporditellimused täidetakse tellimusele järgneval päeval, välja arvatud pühapäeval. Laupäeval peale kella 15:00 esitatud transporditellimused täidetakse esmaspäeval.
 4. Tellimuse transport töövälisel ajal toimub erikokkuleppe alusel ning selleks võtab tellija enne tellimuse sooritamist e-poega ühendust: info@eestikuusk.ee

“Tulen ise järgi “

 1. Ostetud jõulupuule saab ostja ka ise järele tulla, selleks valib ostja kassa lehel tellimust vormistades, millisele nimekirjas toodud müügiplatsile ta kuuse järele läheb.
 2. Müügiplatsile võtab ostja kaasa tellimuse numbri, mille e-pood saadab peale ostu sooritamist kliendi e-posti aadressile või isikut tõendava dokumendi
 3. Müügiplatsil saab ostja valida endale meelepärase jõulupuu tellimuses märgitud suurusega puude hulgast.
 4. Kui ostja soovib müügiplatsil valida kallima hinnaga puu, kui tasuti e-poes, saab koha peal sularahas juurde tasudes valida meelepärane puu. Kui aga soovitakse valida e-poest ostetud jõulupuust odavam, siis müügipunkti müüjal pole võimalik sularahas ülejäänud summat tagastada.

Kauba tagastamine

 1. Kuna jõulupuude puhul on tegemist kiiresti rikneva kaubaga, on e-pood valmis jõulupuu ümber vahetama või tagasi ostma tingimusel, et ostjal on selleks mõjuv põhjus või kui ostetud kuusel esineb suuri puudusi. Tagastamise või vahetamise soovist peab ostja e-poodi teavitama hiljemalt 24 tunni jooksul peale kauba kättesaamist.
 2. E-pood annab müüdud kuuskedele 48h garantii – kui 48 tunni jooksul peale ostu sooritamist kuuselt okkad maha pudenevad, vahetab e-pood ostetud kuus välja.
 3. Tellimuse tagastamise korral peab tellija esitama tagastamise põhjuse. Kui kaubal esineb puudusi, mis on tekkinud kauba valest käsitlemisest, siis kaupa tagasi ei võeta.
 4. Tagastamisel makstakse tellijale raha tagasi samale pangakonto numbrile, millelt makse laekus.

Kaebuste esitamine

 1. Kui tellitud toodetel esineb puudusi, on tellijal õigus esitada eestikuusk.ee e-poele kaebus info@eestikuusk.ee.
 2. Kaebused lahendatakse kümne tööpäeva jooksul, alates kaebuse laekumisest ning lahendamise aluseks on tellimust kinnitavad dokumendid.
 3. Kaebust ei lahendata, kui e-pood tuvastab kaubal puudused, mis on tekkinud tellija süül.
 4. Kokkuleppele mittejõudmise korral on tellijal õigus pöörduda vaidlusi lahendavate institutsioonide poole.

Privaatsus

 1. Eestikuusk.ee e-pood on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja e-poe kasutajate privaatsust
 2. Klientide andmeid kasutab eestikuusk.ee e-pood vaid selleks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning täita kliendi ees võetud kohustused e-poest ostu sooritamisel.
 3. E-pood ei edasta kogutud isikuandmeid kolmandatele isikutele.
 4. E-pood rakendab kõiki ettevaatusabinõusid, sealhulgas nii administratiivseid kui tehnilisi, et kaitsta kliendi isikuandmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
 5. E-poest sooritatud tellimuste käigus kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

* E-pood jätab endale õiguse tellimusest loobuda, tagastades tellijale kogu makstud summa.

 

Rescoval OÜ
Mustamäe tee 6b, 13619 Tallinn
info@rescoval.ee
(+372) 56 454 368
www.rescoval.ee

Jõulukuuskede müük algab 15.11.2018 Peida